Usługi

Usługi

Kogo obsługujemy?

Klienci indywidualni

Nasza kancelaria specjalizuje się w ochronie praw konsumenta na rynku usług finansowych, w dziedzinie prawa bankowego oraz wekslowego. Reprezentujemy klientów w sporach z bankami oraz firmami pożyczkowymi, funduszami sekurytyzacyjnymi. Bronimy naszych klientów będących po stronie pozwanej, jak i reprezentujemy tych, będących powodami, np. w sprawach kredytów frankowych czy też w sporach odszkodowawczych.

Przedsiębiorcy

Przedsiębiorcom zapewniamy pomoc prawną w zakresie sporów  bankami i instytucjami finansowymi. Doradzamy prawnie w sytuacji pogorszenia płynności finansowej przedsiębiorstwa.

Czym się zajmujemy?

OBRONA DŁUŻNIKA

Prowadzenie procesów przeciwko bankom, firmom pożyczkowym i funduszom sekurytyzacyjnym

Kredyty CHF

Prowadzimy sprawy przeciwko bankom o wykreślenie klauzul abuzywnych oraz unieważnienie umowy kredytowej denominowanej lub indeksowanej w CHF. Sprawami frankowymi zajmujemy się kompleksowo i prowadzimy je na terenie całego kraju.

UMOWY KREDYTOWE/ POŻYCZKOWE

Pełna i kompleksowa analiza umów kredytów i pożyczek pod kątem abuzywności klauzul i przyszłych możliwości procesowych.

PLANOWANIE SPADKOWE

Tworzymy plany sukcesji zabezpieczające firmę na wypadek śmierci wspólnika bądź właściciela. Odpowiednie rozwiązania zapewnią płynne przejście majątku na następców prawnych.

Jeżeli uważasz, że możemy Ci pomóc, skontaktuj się z nami!

BANKOWOŚĆ I FINANSE

Reprezentujemy naszych Klientów w sporach z bankami, ubezpieczycielami, instytucjami pożyczkowymi oraz windykacyjnymi. Na koncie mamy ponad 1000 przeprowadzonych procesów w całej Polsce.

UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA

Nie zawsze spór z instytucją finansową może zakończyć się sukcesem. Czasem Klient po prostu wpada w spiralę zadłużenia. Wówczas proponujemy usługę kompleksowego przeprowadzenia procesu upadłości konsumenckiej.

Gwarantujemy

Wiedzę

Twoją sprawą zajmie się radca prawny bądź adwokat.

Doświadczenie

Dysponujemy szczególnym doświadczeniem w prowadzeniu spraw, których się podejmujemy. Ma to bezpośredni wpływ na wyniki naszej pracy, z czego jesteśmy bardzo dumni.

przejrzyste warunki finansowe

Wszystkie warunki finansowe określamy na samym początku współpracy – przed podjęciem się prowadzenia sprawy.

indywidualne podejście

Mamy świadomość, że każda sprawa wymaga indywidualnego podejścia – tak w kwestiach merytorycznych jak i w ustalaniu warunków współpracy.

Innowacyjność

Kancelaria stawia na nowe technologie. Każdy Klient otrzymuje elektroniczny wgląd w akta swojej sprawy i może śledzić naszą pracę na bieżąco.

bezpłatne usługi

W zakresie sporów z instytucjami finansowymi, proponujemy bezpłatną analizę sprawy. Po analizie i wstępnym naszkicowaniu strategii przechodzimy do dalszej odpłatnej współpracy.

Jeżeli uważasz, że możemy Ci pomóc, skontaktuj się z nami!