Usługi

Usługi

Kogo obsługujemy?

Klienci indywidualni

Klienci indywidualni mogą liczyć na nasza pomoc w zakresie prawa rodzinnego, spadkowego, antywindykacji, windykacji, prawa bankowego oraz wekslowego.

Przedsiębiorcy

Przedsiębiorcom zapewniamy  pomoc prawną w zakresie obsługi wierzytelności masowych oraz prawa pracy. Mamy również szerokie doświadczenie w sporządzaniu i negocjowaniu umów w takich branżach jak: FMCG, logistyka, IT, budownictwo.

Czym się zajmujemy?

WINDYKACJA

Prowadzimy procesy o zapłatę zarówno na rzecz przedsiębiorców jak i osób fizycznych. Oferujemy kompleksową obsługę wierzytelności na etapie przedsądowym, sądowym oraz egzekucji komorniczej.

SPRAWY PRACOWNICZE

Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie spraw pracowniczych.  Oferujemy obsługę prawną w zakresie przygotowywania i opiniowania umów o pracę, jak też dotyczących wszystkich pozostałych form zatrudnienia.

UMOWY

Kancelaria zajmuje się negocjowaniem, redagowaniem i opiniowaniem kontraktów. Czuwamy nad tym, aby treść umowy możliwie najlepiej zabezpieczała naszego Klienta.

PLANOWANIE SPADKOWE

Tworzymy plany sukcesji zabezpieczające firmę na wypadek śmierci wspólnika bądź właściciela. Odpowiednie rozwiązania zapewnią płynne przejście majątku na następców prawnych.

BANKOWOŚĆ I FINANSE

Reprezentujemy naszych Klientów w sporach z bankami (w tym tzw. kredyty “frankowe” oraz ubezpieczenia niskiego wkładu), ubezpieczycielami, instytucjami pożyczkowymi oraz windykacyjnymi.

UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA

Nie zawsze spór z instytucją finansową może zakończyć się sukcesem. Czasem Klient po prostu wpada w spiralę zadłużenia. Wówczas proponujemy usługę kompleksowego przeprowadzenia procesu upadłości konsumenckiej.

SPRAWY RODZINNE

Oferujemy pomoc prawną przy przeprowadzeniu rozwodu, separacji, podziału majątku, jak również we wszelkich innych sprawach rodzinnych, w tym alimentacyjnych oraz związanych z władzą rodzicielską.

SPRAWY SPADKOWE

Wspieramy Klientów we wszelkich sprawach związanych z dziedziczeniem. Prowadzimy sprawy o stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, o zachowek. Oferujemy również doradztwo w prawnym uregulowaniu kwestii spadkowych na przyszłość.

Gwarantujemy

Wiedzę

Twoją sprawą zajmie się radca prawny bądź adwokat.

Doświadczenie

Dysponujemy szczególnym doświadczeniem w prowadzeniu spraw, których się podejmujemy. Ma to bezpośredni wpływ na wyniki naszej pracy, z czego jesteśmy bardzo dumni.

przejrzyste warunki finansowe

Wszystkie warunki finansowe określamy na samym początku współpracy – przed podjęciem się prowadzenia sprawy.

indywidualne podejście

Mamy świadomość, że każda sprawa wymaga indywidualnego podejścia – tak w kwestiach merytorycznych jak i w ustalaniu warunków współpracy.

Innowacyjność

Kancelaria stawia na nowe technologie. Każdy Klient otrzymuje elektroniczny wgląd w akta swojej sprawy i może śledzić naszą pracę na bieżąco.

bezpłatne usługi

W zakresie sporów z Funduszami Sekurytyzacyjnymi o należności przedawnione oferujemy bezpłatną analizę akt sprawy i w praktyce również całkowicie bezpłatne jej prowadzenie (wynagrodzenie pobieramy bezpośrednio od strony przeciwnej).

Jeżeli uważasz, że możemy Ci pomóc, skontaktuj się z nami!