Potrzebuję stałej obsługi prawnej

Korzystne abonamenty – miesiąc próbny za 1 zł

Potrzebujesz stałej, ale niedrogiej obsługi prawnej? Abonament prawny to rozwiązanie idealne dla Ciebie! Już od 199 zł netto miesięcznie zyskujesz stały kontakt z profesjonalnym prawnikiem. W tym systemie godzina pracy prawnika kosztuje Cię już od 66 zł netto! Przekonaj się – wykup pierwszy miesiąc za 1 zł i zdecyduj.  W systemie abonamentowym kupisz:

  •  za 199 zł netto miesięcznie – 2 godziny merytorycznej pracy prawnika, stawka godzinowa po wykorzystaniu abonamentu – 139 zł netto,
  • za 399 zł netto miesięcznie – 5 godzin merytorycznej pracy prawnika, stawka godzinowa po wykorzystaniu abonamentu – 119 zł netto,
  • za 799 zł netto miesięcznie – 12 godzin merytorycznej pracy prawnika, stawka godzinowa po wykorzystaniu abonamentu – 99 zł netto.

Niewykorzystane godziny kumulują się kwartalnie.
Umowa podpisywana za pośrednictwem internetu, możliwy kontakt bezpośredni oraz na odległość (telefon, e-mail).

Jak to wygląda w praktyce…

Wykup najtańszy abonament, a zyskując 2 godziny pracy prawnika miesięcznie otrzymasz np. kilka internetowych lub telefonicznych porad prawnych, sprawdzenie dwóch umów bądź napisanie jednego/dwóch prostych pism (np. wezwań do zapłaty). Jeśli w danym miesiącu nie wykorzystasz wykupionych godzin możesz z nich skorzystać w dwóch następnych miesiącach na zasadzie kumulacji kwartalnej. Tym samym jeśli przez dwa miesiące nie będziesz potrzebował pomocy prawnika na trzeci miesiąc przysługuje Ci 6 godzin pracy prawnika. To czas wystarczający na udział w negocjacjach, napisanie dłuższej umowy bądź pisma czy rozwiązanie poważniejszego problemu prawnego. Możesz też pożyczać godziny z dwóch miesięcy przyszłych. Po wykorzystaniu limitu otrzymujesz godzinę pracy prawnika w promocyjnej cenie.
Aby skorzystać z oferty napisz e-mail na adres: biuro@pkancelaria.pl lub skorzystaj z kwestionariusza poniżej – podpiszemy umowę i rozpoczniesz swój miesiąc próbny.

Wypełnij wskazane pola i napisz jakiej usługi oczekujesz, a nasz pracownik skontaktuje się z tobą:

[pirate_forms]

Jeśli preferujesz inne sposoby rozliczeń oto nasze propozycje:

  • Wynagrodzenie z góry ograniczone: ustalamy z Klientem stawkę godzinową oraz kwotę maksymalnego miesięcznego wynagrodzenia. Powyżej tej kwoty Klient nie płaci już żadnego wynagrodzenia na rzecz Kancelarii. Jeśli natomiast ilość pracy będzie niższa niż ustalony CAP – Klient zapłaci tylko za rzeczywiście przepracowane przez Kancelarię godziny. Rozliczanie wynagrodzenia następuje na podstawie protokołu dołączonego do faktury VAT.
  • Wynagrodzenie według stawki godzinowej: stawka godzinowa różni się w zależności od stopnia trudności zlecanych czynności i waha się między 120 a 200 zł netto za godzinę merytorycznej pracy prawnika. Rozliczenie wynagrodzenia następuje na podstawie protokołu dołączonego do faktury VAT.